Pytania do bohaterów

20 komentarzy:

 1. Louis co poczułeś widząc Nessele?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Louis: Kiedy zobaczyłem Nessie byłem zaskoczony, ale ogarnęła mnie też wielka radość, że znów ją zobaczyłem i dotarło do mnie, że wróciła.

   Usuń
 2. Nessela: Powiesz Louisowi że ma córkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nessela: Oczywiście, że powiem, ale jeszcze nie teraz. Chcę to zrobić w odpowiednim czasie, po za tym Darcey nie jest jeszcze gotowa na tą opowieść. Chcę ją przygotować na tą wiadomość psychicznie, w końcu ma tylko trzy lata.

   Usuń
 3. Louis:Czy chcesz znowu być z Ness?Co sądzisz o niej spotykając ją po takim czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Louis: Oczywiście, że chcę być Nessie - to miłość mojego życia. Jestem szczęśliwy wiedząc, że wróciła, ale jednocześnie nie potrafię w to uwierzyć, że znów jest w Londynie.

   Usuń
 4. Zayn:Co czujesz do Nessie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Lubię ją, nawet bardzo lubię, ale z racji tego, że Louis to mój kumpel staram się jej tego zbytnio nie pokazywać. Z drugiej strony to naprawdę trudne, ponieważ jakiś kutas jej grozi - wiem, że to ktoś z mojej przeszłości, dlatego muszę ją chronić.

   Usuń
 5. Nessie wolisz Lou czy Zayn'a? Czy w ogóle czujesz do Zazy coś innego niż przyjaźń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ness: Sama nie wiem, ale raczej Zayn. Louis za bardzo mnie zranił i skrzywdził, natomiast Malik bardzo mnie wspiera oraz pomaga. Sama się sobie dziwię, ponieważ wiem co sądzą o nim jego przyjaciele oraz kuzyni, ale bardzo go lubię i uważam, że to naprawdę dobry chłopak. Nie wiem co do niego czuję, ale nie jest mi obojętny i zrobiłabym wszystko, żeby był szczęśliwy ;)

   Usuń
 6. Zayn, będziesz walczył dalej o Ness? Nie poddawaj się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn: Ness nigdy nie będzie mi obojętna, ale teraz moim priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa jej oraz Darcey. Musiałem zranić Donavan, żeby dopuściła do siebie Louisa - wiem, że go nienawidzi za to co kiedyś zrobił, ale tylko Tomlinson może zagwarantować teraz bezpieczeństwo Ness i Darcey.

   Usuń
 7. Louis:Czy będziesz walczył o Ness do końca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Louis: Sam nie wiem. Między mną, a Nessie nigdy nie będzie już tak jak dawniej. Nessie jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu i zawsze będzie dla mnie bardzo ważna, mimo że często potrafi wyprowadzić mnie z równowagi zwykłymi drobiazgami. Chcę, żeby była szczęśliwa, a jeśli Zayn daje jej szczęście, to niech są razem, jeśli jednak zdecydowałaby się, żeby odbudować jakoś naszą relację to jak najbardziej będę walczył.

   Usuń
 8. Ness:Czy planujesz więcej potomków jak tak to z kim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ness: Oczywiście, że chciałabym dla Darcey rodzeństwa. Chcę stworzyć szczęśliwą rodzinę z kimś, kogo kocham i kto kocha mnie; z kimś kto będzie mnie wspierał i pomagał w wychowaniu dzieci. Nie chcę znowu zostać sama z dzieckiem, bo mojemu facetowi się odmieniło.

   Usuń
 9. Pytanie do autorki : Mam pewną prośbe bo ty piszesz cudownie i czy mogłabyś sprawdzić jak mi to idzie i ocenisz w kom proszę tu link mam nadzieje ze to zrobisz http://forever-young-one-direction.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem, czy aż tak cudownie (ostatnio mam zawiasa i totalny brak pomysłów), ale postaram się w wolnej chwili to zrobić, ponieważ mam cholernie dużo na głowie, ale obiecuję. Będę próbowałajutro lub w sobotę masz moje słowo ;**

   Usuń
 10. Mam pytanie do autorki: Bo to opowiadanie jest takie super i ty tak genialnie piszesz. Miałabym prośbę, czy zerknęłabyś na to co ja piszę? Tylko opowiadanie nie jest na Bloggerze, więc czy mogłabym się jakoś z tobą skontaktować? Na przykład email, bo go naprawiłam ;)

  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz pisać na moje gg 53723403

   Usuń

Komentarz = Motywacja