FabułaOna- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę… udało się. Wyjechała do Mediolanu na trzy lata. Miała trzy lata, żeby zapomnieć… Trzy lata, żeby uporać się z problemami… Trzy lata, żeby… wychować córkę… 
On- chłopak, który cały czas wpada w kłopoty. Dupek, podrywacz i skończony cham, który nigdy nie doceniał tego co los postawił na jego drodze. Przez przypadek ją poznał, a stracił równie szybko. Jest szefem swojego gangu i królem nielegalnych wyścigów. Każda dziewczyna chciałaby być jego wymarzoną. Niestety jego serce należy tylko do niej. To ją pokochał tak prawdziwie. Ona była tą jedyną. Właśnie była. Jeden cholery błąd… Pieprzona pomyłka, której nie potrafił cofnąć. Nawet nie przeprosił… Mimo, że nie miał tego w zwyczaju to chciał… Chciał jej wyjaśnić, że to nie tak… Był przekonany, że po pewnym czasie by mu wybaczyła, bo go kochała. On też ją kochał. Sam się sobie dziwił, ale ta małolata miała coś w sobie… Nie zdążył…
Ale jest ktoś jeszcze – buntownik, samotnik oraz nieziemsko przystojny przyjaciel, któremu kontrola wymsknęła się z rąk. Starał się jak tylko potrafił, ale nie zdołał jej się oprzeć mimo, iż na początku chodziło tylko o pomoc kumplowi… Teraz musi ją chronić, ale czy tylko przed zagrożeniem z rąk innych? Sam również jest niebezpieczny i wie to każdy, kto kiedykolwiek stanął mu na drodze. Nie szanuje nikogo, zdobywa, zalicza i zostawia, ale kiedy spędzał z nią coraz więcej czasu… Zapragnął równie mocno jak jego brat. Czy zaryzykuje bezpieczeństwo dziewczyny, w której nie powinien był się zakochiwać i długoletnią przyjaźń?
Co jeśli się spotkają?
Dogadają się czy może nie? Czy poukładany świat blondynki znów stanie się kuszącym piekłem? Czy nieziemsko przystojny i pociągający szatan znów ją uwiedzie, a może zrobi to jego najlepszy przyjaciel – mulat o czekoladowych tęczówkach?
Ona potrzebuje troski, miłości i bezpieczeństwa. Potrzebuje osoby, która usiądzie przy niej i mimo całej złości i przekleństw, po prostu przytuli oraz powie, że wszystko się ułoży.
On całkowicie stracił sens życia. Otacza się setkami dziewczyn, które nigdy jej nie zastąpią. Jest bezuczuciowym draniem, który zawsze dostaje to, czego pragnie.
A drugi On jest beztroskim gościem, dla którego liczą się tylko kolejne podboje łóżkowe, ale czy to się wreszcie zmieni za sprawą, pewnej uroczej blondynki?
Co jeśli ona…?
A jeśli on…?
Co jeśli oni…?
Może jednak…?
A może jednak nie…?
A gdyby tak…?
Czy może zwykły przypadek postawi ich na swojej drodze, albo manipulacja i zwykła podpucha? Więcej łez, bólu, cierpienia, zawodu, wątpliwości… Więcej miłości, pożądania, czułości, bezpieczeństwa… Więcej kłamstwa, niebezpieczeństwa, wrogów…

4 komentarze:

Komentarz = Motywacja