Bohaterowie

Nessela Donavan|19/20lat|Mediolan/Londyn 


„Nigdy nie zapomnę tego, jak irytowało Cię tykanie zegarka podczas wieczornego zasypiania. Tego jak kochałeś moje małe dłonie. Przenigdy nie zapomnę Twojej słodkiej miny podczas snu. Nigdy nie zapomnę Twoich skrupulatnych obietnic, które zdążyłeś złamać zanim je złożyłeś. Tego, jak uwielbiałeś całować mnie w kark, cicho mrucząc. Nigdy nie zapomnę Twojego przeuroczego spojrzenia sprzeciwu jak u kilkuletniego dziecka, kiedy odpalałam papierosa. Chociaż chciałabym Cię permanentnie wyperswadować z mojej podświadomości - nie potrafię.”

Louis Tomlinson|21/22lata| Londyn


„Szła nawalona w jego stronę. Potykała się o własne nogi. Podbiegł do niej i podniósł ją z kolan. -Kurwa, co z Tobą?- Zapytał przerażony. Śmiała się, choć przecież była zalana łzami. -Nic, dasz mi buzi?- Wyciągnęła szyję w jego stronę. -Uspokój się- Mruknął. -Co? Już Ci się nie podobam? Ona jest lepsza?- Warknęła. W odpowiedzi wciągnął tylko głęboko powietrze. Oparł ją o auto. Zakryła twarz dłońmi. -Ej, nie płacz. Cichutko.- Podniósł jej twarz, by na niego spojrzała. Uśmiechnął się. -Przepraszam.- Szepnęła. Opadła bezwiednie przytulając się do niego.-Nie chcę mieć Ciebie tylko w snach.-Ledwie było słychać co mówi. Każde z tych słów poprzedzał szloch. Zasnęła mu między ramionami. -Super.- Bąknął pod nosem. Wziął ją na ręce. Poczuł, jak jej skóra cierpnie pod jego dotykiem. -Tak, też Cię kocham.- Powiedział i położył ją na tylnim siedzeniu swojego auta. Zatrzasnął drzwi. -Cholera!- Wrzasnął i przetarł zmęczone oczy. -Cholera, no!”

Darcey Donavan|3/4lata|Mediolan/Londyn


„Mamo, mamo pójdziemy na spacerek? Proooszę.”

 Zayn Malik|21/22lata|Londyn
„Najgorsza jest świadomość, że wiesz, iż to ostatni moment na zawrócenie, a potem wpadniesz w sidła tej chorej miłości. Zdajesz sobie sprawę z tego, że możesz to perfidnie olać, odejść, zapomnieć, ale wtedy Ona patrzy w taki sposób, że nie potrafisz chociażby drgnąć. Zdobywa Cię, żeby potem zaciągnąć do królestwa cierpień.”
 5 komentarzy:

  1. Ness taka śliczna *U*
    Lou jak zawsze przystojny, a Darcy taka słodziachna...*U
    Chcę Rozdział 1 :3

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak się nazywa ta dziewczyna co gra Nesselę? :))

    OdpowiedzUsuń

Komentarz = Motywacja